Bursa Lagu Gratis

Pusat Download Lagu & Video Mp3 Mp4 Terlengkap

 1. Home
 2. Download
 3. Samotność w wielkim mieście: prawdy i mity o singlach - dr Jarosław Kulbat

Samotność w wielkim mieście: prawdy i mity o singlach - dr Jarosław Kulbat

Samotność w wielkim mieście: prawdy i mity o singlach - dr Jarosław Kulbat

Uploader: Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS

Size: 44.04 MB

Duration: 32:04

Date: 2017-06-30T08:52:08Z

Interesujesz się psychologią? Zajrzyj też na naszego bloga:
- www.psyche.swps.pl

Treści, które udostępniamy na tym kanale możesz słuchać również w formie podcastów na:
- Spotify: https://open.spotify.com/show/5cGf88vSco2hKNnHByTSll
- iTunes: https://itunes.apple.com/us/podcast/strefa-psyche-uniwersytetu-swps/id1437994794
- SoundCloud: https://soundcloud.com/swpspl
- Lecton: https://lectonapp.com/podcast/e2bfa638-b1b7-4187-ac68-62f47126318e

O czym myślą samotnicy? Czy obecnie relacje międzyludzkie zastępują niezobowiązujące znajomości? W jaki sposób nowoczesne technologie wpływają na bliskie relacje? Kiedy mówimy o zdradzie? I czy zazdrość zawsze jest destrukcyjna dla związku? Na te i inne pytania odpowiada dr Jarosław Kulbat.

Bycie singlem, czy to z wyboru, czy w następstwie zrządzenia losu, staje się coraz bardziej powszechne. W każdym z tych przypadków ludzie samotni muszą na co dzień mierzyć się z oczekiwaniami ze strony otoczenia społecznego, ale też z własnymi obawami, które osadzone są w popularnych, choć nie zawsze prawdziwych, poglądach dotyczących samotności i pozostawania singlem.
W trakcie wykładu prowadzący przybliża i stara się wraz z uczestnikami zweryfikować mity dotyczące samotności – jej uwarunkowań, codziennego doświadczania czy długoterminowych konsekwencji. To wykład dla samotnych, choć nie tylko.

O prelegencie:
dr Jarosław Kulbat - psycholog społeczny z wykształcenia i zamiłowania. Nauczyciel akademicki, konsultant i trener. Entuzjasta, badacz i praktyk wpływu społecznego. Na Uniwersytecie SWPS prowadzi zajęcia m.in. z zakresu: metod oddziaływań psychologicznych, konfliktów społecznych, psychologii popularnej, przezwyciężania oporu psychologicznego, grup społecznych.

O projekcie:
Strefa Psyche SWPS to nowatorskie przedsięwzięcie, którego celem jest popularyzowanie wiedzy psychologicznej na najwyższym merytorycznym poziomie oraz odkrywanie możliwości działania, jakie daje psychologia w różnych sferach życia zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Chcemy ukazywać praktyczne zastosowanie wiedzy psychologicznej nie tylko w sferach oczywistych dla tej dziedziny nauki (np. pomocowym, terapeutycznym), ale również w sektorze biznesowym oraz zaawansowanych, nowoczesnych technologiach.
Więcej o projekcie: http://www.swps.pl/strefa-psyche

#samotność #relacje #związki #psychologia

Recent Search
  Situs Info
  Situs Pencarian memungkinkan pengguna untuk mengunduh lagu-lagu MP3 Dan Download Lagu Mp3 Yang Gratis Dan Lengkap, Unduh Lagu Gratis, Free Mp3 Downloads, Download Mp3, Download Music, Bursa Lagu,unduh download music mp3 android, download music mp3 android, download music mp3 android unduh gratis.
  Konten ini (lagu atau video) hanya untuk tujuan referensi dan Kami tidak mengklaim kepemilikan atas konten ini. Kami tidak mendukung atau mempromosikan pembajakan dengan cara apa pun.
  jika Anda menemukan konten ilegal silakan HUBUNGI KAMI kami akan menghapus sesegera mungkin.