Bursa Lagu Gratis

Pusat Download Lagu & Video Mp3 Mp4 Terlengkap

 1. Home
 2. Video
 3. Dlaczego dziecko z autyzmem nie uśmiecha się?

Dlaczego dziecko z autyzmem nie uśmiecha się?

Dlaczego dziecko z autyzmem nie uśmiecha się?

Uploader: Akademia Logopedy

Duration: 28:58

Date: 2020-06-23T20:47:09Z

Dr hab. prof. SWPS Krystyna Rymarczyk

Jak koncepcja neuronów lustrzanych tłumaczy zaburzenia emocji w autyzmie.
Agenda
„Dlaczego on się nie uśmiecha, dlaczego nie lubi bawić się z innymi dziećmi, dlaczego jest inny ?” Zapewne te, i inne pytania często zadają tak rodzice, jak i osoby pracujące z dziećmi z autyzmem. Co dzieje się zatem w mózgu dziecka z autyzmem, że unika ono tak naturalnego dla ludzi kontaktu z drugim człowiekiem? Szukając mózgowego podłoża obserwowanych deficytów naukowcy określili osłabione funkcjonowanie wybranych obszarów mózgu, tj. struktur zaliczanych do tzw. układu neuronów lustrzanych (ang. mirror neuron system, MNS). Przyjmuje się, że MNS odpowiedna za naśladownictwo ruchowe, zarażanie emocjonalne, a w konsekwencji za zdolność współodczuwania emocji. Prawdopodobne jest zatem, że deficyty MNS prowadzą do zaburzeń tak empatii emocjonalnej ja i poznawczej u osób z autyzmem.

Recent Search
  Situs Info
  Situs Pencarian memungkinkan pengguna untuk mengunduh lagu-lagu MP3 Dan Download Lagu Mp3 Yang Gratis Dan Lengkap, Unduh Lagu Gratis, Free Mp3 Downloads, Download Mp3, Download Music, Bursa Lagu,unduh download music mp3 android, download music mp3 android, download music mp3 android unduh gratis.
  Konten ini (lagu atau video) hanya untuk tujuan referensi dan Kami tidak mengklaim kepemilikan atas konten ini. Kami tidak mendukung atau mempromosikan pembajakan dengan cara apa pun.
  jika Anda menemukan konten ilegal silakan HUBUNGI KAMI kami akan menghapus sesegera mungkin.