Bursa Lagu Gratis

Pusat Download Lagu & Video Mp3 Mp4 Terlengkap

 1. Home
 2. Video
 3. KAMU ve Vietnamu - 5. díl - Pouliční stravování (2015)

KAMU ve Vietnamu - 5. díl - Pouliční stravování (2015)

KAMU ve Vietnamu - 5. díl - Pouliční stravování (2015)

Uploader: ThaiSchumi HighDefinition

Duration: 25:16

Date: 2016-05-31T18:35:24Z

Cestovatelská cooking show uznávané kuchařky a food blogerky Kamily Rundusové nám nabídne všechny chutě Vietnamu.

V tomto díle se Kamila orientuje převážně na krásy pouličního stravování. Představuje nám koncept malých restaurací a malých občerstvení. Ač se na první pohled zdají tato místa velmi skromná, jedná se o dokonalý systém přípravy a celkové organizace kuchyně. Nejprve si Kamu vietnamsky objednává vepřovou bagetu, k jejíž přípravě paní prodavačka používá nůžky, ostatně jako všichni v celém Vietnamu. Nůžky nahrazují použití nože a tradiční hůlky zastanou funkci mnoha kuchyňských nástrojů. Jelikož má Kamu stále hlad, vydává se ochutnat ovoce kombinované s chilli a rybí omáčkou, z kterého je nadšena. Postupně ještě ochutnává vyhlášené grilované maso, koblížky a jiná smažená jídla všeho druhu a nakonec si labužnicky vychutnává svačinku v podobě fermentovaného vepřového masa, které se balí do banánových listů. Také se s Kamu dozvídáme tajemství výroby dokonalé třtinové limonády, která v horku vždy potěší chuťové pohárky.

V české části se vydáváme do bageterie kamaráda Hunga, abychom si v našich evropských podmínkách ukázali přípravu tradiční vietnamské bagety. Není to tak složité, jak se na první pohled může zdát. Je potřeba mít dostatek čerstvých surovin, kvalitní pečivo a hromadu bylinek. Hung nejprve Kamu naučí postup, je totiž potřeba dodržet pořadí přidávání surovin a hlavně zajistit, aby v každém kousku byly zastoupeny všechny chutě. Kamu se nenechá zahanbit a připravuje dokonalou bagetu, na které si společně s Hungem pochutnají.

Recent Search
  Situs Info
  Situs Pencarian memungkinkan pengguna untuk mengunduh lagu-lagu MP3 Dan Download Lagu Mp3 Yang Gratis Dan Lengkap, Unduh Lagu Gratis, Free Mp3 Downloads, Download Mp3, Download Music, Bursa Lagu,unduh download music mp3 android, download music mp3 android, download music mp3 android unduh gratis.
  Konten ini (lagu atau video) hanya untuk tujuan referensi dan Kami tidak mengklaim kepemilikan atas konten ini. Kami tidak mendukung atau mempromosikan pembajakan dengan cara apa pun.
  jika Anda menemukan konten ilegal silakan HUBUNGI KAMI kami akan menghapus sesegera mungkin.